6. 5. 2024

Zápis do přípravné a první třídy pro školní rok 2024/2025

Vážení rodiče, milí budoucí žáci,

s radostí vám oznamujeme, že všechny žádosti o přijetí na naši školu byly přijaty - jak do přípravné třídy, tak do prvního ročníku.

Pokud jste se mezitím rozhodli pro jinou variantu (setrvání v MŠ, jiná škola), dejte nám to, prosím, co nejdříve vědět e-mailem na rutova@zskorenskeho.cz, je to pro nás organizačně hodně důležité. Zároveň budeme rádi i za případné potvrzení toho, že s vámi můžeme počítat. Těm, kteří již mail napsali, velmi děkujeme.

O dalším dění budete včas informováni.

3. 5. 2024

Školní ples

Vážení rodiče, milé děti,

s potěšením Vás informujeme, že ve čtvrtek 30. května pořádá škola ve spolupráci se školním parlamentem další ročník

Š K O L N Í H O  P L E S U .

Letošní ples bude výjimečný tím, že slavíme 130. výročí naší školy a také se rozšiřují prostory školy o nové patro s moderními učebnami, prostornou knihovnou, útulným klubíkem a dalším zajímavým školním zázemím.

Termín: 30. 5. 2024

Čas: 17:30 - 21:30

Místo: sál v budově ZŠ Kořenského

Cena: 150 Kč (místo k sezení)/200 Kč (místo u stolu)

Stejně jako v minulých letech bude zajištěna živá hudba, občerstvení a bohatý doprovodný program (předtančení, volba krále a královny plesu, tombola).

Předpokladem účasti na plesu je společenský oděv. Žáci prvního stupně se plesu mohou zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby.

Věcné dary do tomboly jsou vítány.

Případný výtěžek z akce bude věnován radě rodičů.

Pokud máte zájem o lístky či dotazy k plesu, pište prosím na rutova@zskorenskeho.cz (kapacita sálu je omezena).

20. 12. 2023

Aktuální informace k přijímacímu řízení na střední školy

Aktuální informace k podání přihlášek na střední školy pro školní rok 2024/2025 naleznete zde:

Ke stažení: